Znam już zwyciężczynie Wakacyjnego Konkursu!

Witam!

Hej Kochane.

Nie wiem czy jeszcze pamiętacie, że na moim blogu trwał konkurs, w którym można było wygrać krem marki Rodial warty ok. 700zł. Aby go wygrać między innymi trzeba było odpowiedzieć na pytanie: Jak dobrze wyglądać bez makijażu?A oto odpowiedź, która spodobała mi się najbardziej, a tym samym dziewczyna ta zdobywa nagrodę o wartości 700 zł:

"Aby dobrze wyglądać bez makijażu trzeba o siebie zadbać, używając odpowiednich dla swojej skóry kosmetyków i bezwzględnie dbając o dokładne oczyszczanie, pić dużo wody i jeść warzywa zawierające bogactwo witamin, które upiększą skórę od wewnątrz, wysypiać się, unikać używek i nadmiaru słońca. Najważniejszy jednak jest... uśmiech! To on sprawia, że twarz nawet mimo niedociągnięć (błyszczenie, rozszerzone pory, jasna oprawa oczu lub wypryski) jest sympatyczna, miła i aż chce się na nią patrzeć, bo ma w sobie "to coś"! Na nic wszelkie idealne makijaże świata, jeśli mina jest smutna albo zła..."

Autorką odpowiedzi i zwyciężczynią jest:

Nie Bieska


Gratuluję Kochana i czekam na Twój adres :)

10 komentarzy

Zanim skomentujesz, przeczytaj. Jeśli chcesz zostawić link, poprzedź go sensownym komentarzem. Staram się odwiedzać każdą osobę, która zostawia na moim blogu ślad po sobie. Hejterom, chamstwu i czepianiu się mówię nie i tego typu teksty będą usuwane. Dziękuję za Twój komentarz i doceniam każdy wkład w życie bloga! Twoja opinia jest dla mnie bardzo cenna i pamiętaj, że to właśnie dzięki Tobie tu jestem ♥♥

INSTAGRAM

Land of Vanity. Theme by STS.