Sebamed/Szampon przeciwłupieżowy pH 5,5.

Hej.

Dziś kolejna recenzja szamponu, których ostatnio jest bardzo dużo, ale pewnie już wiecie, że szukam czegoś dla moich wymagających i ciągle przetłuszczających się włosów. Jak na razie szło mi marnie i każdy produkt musiałam zamieniać na następny i następny a skutki i tak były denne. Do zakupu szamponu Sebamed zachęcił mnie opis producenta, który obiecuje, że jego produkt jest wolny od mydeł i innych zasad, zawiera nowoczesne środki przeciwłupieżowe i dodaje włosom blasku. No to czas na recenzję.

Tym razem nie kierowałam się swoim zakupem patrząc na opakowanie, bo niestety, ale nie zachwyca. Jest to zwykła biała buteleczka, zamykana na klik i w sumie to by było na tyle. Co prawda produkt zapakowany jest w kartonik, a w środku niego znajdziemy ulotkę na której przedstawione są inne produkty tej marki. Zapach też pozostawia wiele do życzenia, bo niestety jest ziołowy i przypomina lek. Konsystencja dosyć gęsta, biała, nie spływa i dobrze się pieni. Naprawdę nie ma o czym się rozpisywać w kwestii walorów wizualnych, taki ot sobie prosty szampon.Bardzo chętnie jednak wypowiem się o działaniu. Może nie ma wielkiego szału, ale zdecydowanie jest to jeden z lepszych szamponów jakich miałam. Na pewno dobrze oczyszcza, a przy tym nie obciąża moich włosów. Przetłuszczanie też trochę odłożyło się w czasie. Oczywiście chciałabym myć głowę co dwa dni i niestety na to pozwolić sobie nie mogłam, ale cały jeden dzień spokojnie dałam radę bez używania suchych szamponów. Włosy były troszeczkę poplątane, ale to normalne przy tak głębokim oczyszczaniu. Jest też bardzo wydajny i starczył mi na długo. Łupieżu normalnie nie mam i pojawia się sporadycznie, ale podczas używania tego produktu całkowicie o nim zapomniałam. Naprawdę polecam i uważam, że jak najbardziej warto go kupić i spróbować, bo może pomóc.

Dziś tak króciutko, ale napisałam o wszystkim co ważne :) Pozdrawiam gorąco :)


Prześlij komentarz

Zanim skomentujesz, przeczytaj. Jeśli chcesz zostawić link, poprzedź go sensownym komentarzem. Staram się odwiedzać każdą osobę, która zostawia na moim blogu ślad po sobie. Hejterom, chamstwu i czepianiu się mówię nie i tego typu teksty będą usuwane. Dziękuję za Twój komentarz i doceniam każdy wkład w życie bloga! Twoja opinia jest dla mnie bardzo cenna i pamiętaj, że to właśnie dzięki Tobie tu jestem ♥♥

INSTAGRAM

Land of Vanity. Theme by STS.