Zapraszam na Bloglovin i Facebook! Zmiany na bloggerze!

Hej Dziewczynki!

Wiem, że ostatnio u mnie dosyć słabo z postami, ale w pracy mamy mnóstwo zamówień i codziennie wzywają mnie na nadgodziny. Nie mam czasu nawet dobrze się wyspać i zjeść, nie mówiąc już o pisaniu. Bardzo mi przykro z tego powodu i staram się chociaż w wolnym czasie zajrzeć do was i zostawić ślad po sobie. Na pewno pod koniec tygodnia to się zmieni i wrócę z postami, a dodatkowo nawet z pierwszym rozdaniem! A dzisiaj chciałabym was zachęcić do polubienia mojego bloga na facebooku:

Możecie go znaleźć Tutaj .

I dodatkowo jeśli chcecie, możecie obserwować go na bloglovin, baner znajdziecie z prawej strony bloga.


Nie wiem dlaczego zostają wprowadzone zmiany i bardzo mi się to nie podoba, bo boję się, że stracę wiele blogerek, które lubię czytać i cieszę się, gdy one odwiedzają moją stronę. Ciekawa jestem jak to teraz będzie wyglądać, ale mam nadzieję, że nie będzie źle.
A was dziewczyny gdzie teraz można znaleźć?

Prześlij komentarz

Zanim skomentujesz, przeczytaj. Jeśli chcesz zostawić link, poprzedź go sensownym komentarzem. Staram się odwiedzać każdą osobę, która zostawia na moim blogu ślad po sobie. Hejterom, chamstwu i czepianiu się mówię nie i tego typu teksty będą usuwane. Dziękuję za Twój komentarz i doceniam każdy wkład w życie bloga! Twoja opinia jest dla mnie bardzo cenna i pamiętaj, że to właśnie dzięki Tobie tu jestem ♥♥

INSTAGRAM

Land of Vanity. Theme by STS.