Models Own- pierwsza recenzja lakieru do paznokci.

Witam!
Dziś po raz pierwszy na moim blogu zrecenzuję lakier do paznokci. Kiedyś nie byłam ich wielbicielką, ponieważ bez przerwy biegałam do salonu kosmetycznego zrobić paznokcie, albo metodą akrylową, albo żelową. Po czasie jednak przestały mi się podobać, zaczęły przeszkadzać i postanowiłam, że poczekam aż moje troszkę odrosną. Oczywiście trwało to bardzo długo i nawet teraz nie wyglądają tak jak bym chciała. Używam jednak odżywek (między innymi Inglota- recenzja TUTAJ), a na co dzień maluję paznokcie na różne kolory, aby je troszkę wzmocnić, ponieważ są słabe i łamliwe. Ostatnio w modzie pastele, postanowiłam zatem, że zaopatrzę się w kilka i dlatego w mojej kosmetyczce znalazł się między innymi lakier Models Own o różowym odcieniu.

Moja opinia


Lakier kupiłam sugerując się buteleczką i spodziewałam się, że kolor będzie troszkę jaśniejszy, ale mimo wszystko bardzo mi się podoba. Cała seria nazywa się Ice Neon i do wyboru mamy pięć kolorów: Pukka Purple (fioletowy), Pink Punch (pomarańczowy), Bubblegum (różowy, który ja posiadam), Luis Lemon (żółty) i Toxic Apple (zielony).

Pędzelek nie przeszkadza w aplikacji, ale konsystencja lakieru jest bardzo gęsta, przez co rozlewa się i łatwo z nim przesadzić. Już po pierwszym przeciągnięciu uzyskamy bardzo dobre krycie, choć na zdjęciu moje paznokcie pomalowane są dwoma warstwami. Kolor jest wtedy bardziej intensywniejszy i mocniejszy. Jest matowy, ale sprawia, że paznokcie lekko się błyszczą. Mam wrażenie, że w każdym świetle wyglądają inaczej :) 
Na trwałość też nie narzekam, choć szału nie ma. Myślę jednak, że spokojnie mogę go porównać z lakierami Inglota. Na pewno jeszcze nie raz kupię produkty tej firmy i chciałabym wypróbować całą kolkekcję Ice Neon, ponieważ wszystkie kolory są świetne.(Przepraszam, że nie widać dobrze koloru, ale nie posiadam jeszcze tak ładnych paznokci, aby lakier się fajnie prezentował). 

Pojemność: 14 ml
Cena: ok. 20 zł
M.

Ocena: 9/10

6 komentarzy

Zanim skomentujesz, przeczytaj. Jeśli chcesz zostawić link, poprzedź go sensownym komentarzem. Staram się odwiedzać każdą osobę, która zostawia na moim blogu ślad po sobie. Hejterom, chamstwu i czepianiu się mówię nie i tego typu teksty będą usuwane. Dziękuję za Twój komentarz i doceniam każdy wkład w życie bloga! Twoja opinia jest dla mnie bardzo cenna i pamiętaj, że to właśnie dzięki Tobie tu jestem ♥♥

INSTAGRAM

Land of Vanity. Theme by STS.