Foot Pack Intensive Rejuvenation- "skarpetki" z Ginko Biloba

Hej Dziewczyny!

Dziś opowiem wam troszkę o moich super nawilżających "skarpetkach". Produkt ten zobaczyłam ostatnio przypadkowo na półce jakiegoś sklepu, gdy wybrałam się na uzupełnienie kosmetycznych braków. Nie byłam do końca przekonana czy powinnam je kupić, ponieważ nie są produkowane przez jakąś znaną markę i bardzo tanie, ale postanowiłam, że spróbuję. Raczej nie powinno mi to zaszkodzić. 
Moja opinia"Skarpetki" te umieszczone są w małej saszetce i można je użyć tylko raz. Na opakowaniu jest nawet napisane żeby wykorzystać zaraz po otwarciu, ponieważ produkt szybko wysycha i nie będzie nadawał się już do użycia.


Na odwrocie znajdziemy krótki opis użycia. Przed aplikacją należy umyć stopy, później nakładamy skarpetki na dwadzieścia minut, a po upływie tego czasu ściągamy i efekt nawilżenia gotowy! :) Bardzo prosto i szybko, nie potrzebne nam już wizyty u kosmetyczki :)


W środku saszetki znajdziemy oto takie duże, złączone ze sobą "buciki". 
Wystarczy lekko pociągnąć wzdłuż linii, a łatwo się przerwą i otrzymamy dwie "skarpetki", które wyglądają tak: 


Wewnątrz wyłożone są powłoczką, gęsto nasączoną rzadkim płynem. Po nałożeniu odczuwamy dziwny chłód i od razu czujemy intensywny zapach. Na początku wydawał mi się bardzo znajomy, ale długo nie mogłam sobie przypomnieć skąd go znam, aż w końcu udało mi się zlokalizować jego pochodzenie. A mianowicie u dentysty :) Identyczny! I pewnie każdy z nas go dobrze zna, ale niekoniecznie kojarzy się dobrze :) Ja jednak przyzwyczaiłam się do niego i po chwili nie przeszkadzał mi już. 
Odczekałam dwadzieścia minut, ściągnęłam i musiałam czekać jakiś czas aż kosmetyk, którym są nasączone "skarpetki" wchłonie się całkowicie. Zaraz po tym przeszłam do dotykania :) I ku mojemu zdziwieniu spisały się świetnie! Moje stopy są teraz gładziutkie i miękkie. Zdecydowanie odżywiły skórę i sprawiły, że wygląda na zdrowszą. Zniknęły wszelki oznaki suchości i nawet pięty zrobiły się przyjemne i nie są już tak twarde. Naprawdę pozytywnie mnie zaskoczył ten produkt i na pewno kupię go jeszcze raz. Spróbuję sobie aplikować go co tydzień, zwłaszcza teraz latem. Jak dla mnie super! 

Skład:
Pojemność: dwie "skarpetki"
Cena:  ok. 8 zł

M.

PS: Zapraszam do obserwowania mojego bloga i polubienia go na fb, ponieważ już niedługo pierwsze rozdanie! :)

Ocena: 10/10

INSTAGRAM

Land of Vanity. Theme by STS.