Tangle Teezer Aqua Splash

Jestem wielką fanką szczotek Tangle Teezer. Posiadam już tą standardową wersje i nie zamieniłabym jej na żadną inną. Kiedy tylko zobaczyłam nowy model o nazwie Aqua Splash, byłam ciekawa czym się różnią te dwa produkty. Zdecydowałam się więc na zakup, ponieważ byłam pewna, że i tak się nie zawiodę.

Oczywiście jeśli chodzi o działanie, wielkiej różnicy nie ma. Obie świetnie rozczesują splątane włosy, nie wyrywają i nie ciągną , co dla mnie jest największą zaletą. I jedną i drugą można wykonywać przyjemny masaż głowy i poprawić kondycję włosów. 
Pewnie nie jedna z was zdążyła już sobie zadać pytanie: po co w taki razie producent wypuścił na rynek inny model? Odpowiedź jest prosta. Nie raz, podczas rozczesywania, standardowa wersja wyślizgnęła mi się z rąk, ponieważ nakładałam nimi kosmetyki do pielęgnacji. Nawet po umyciu, dosyć tłusty jedwab pozostaje na dłoniach, przez co Tangle Teezer często ląduje na podłodze. Oczywiście szczotce nic nie jest, bo co do trwałości nie mam żadnych zastrzeżeń, ale robię przy tym zawsze trochę huku i jest to niepotrzebne.
 Aqua Splash jest tak zaprojektowana, aby była poręczna i trzymała się mocno w ręce. Te różowe elementy, które możecie zobaczyć na zdjęciu, nie są plastikowe, a gumowe, dzięki czemu szczotka jest bardzo wygodna w użytkowaniu. Ja rozczesuje nią mokre włosy, albo używam pod prysznicem. Świetnie rozprowadza kosmetyki takie jak szampon, czy odżywka i nie musimy już używać specjalnych grzebieni, a dodatkowo zapewnia przyjemny masaż. Dzięki temu zabiegowi, moje włosy zaraz po wysuszeniu lepiej się układają, praktycznie w ogóle nie muszę ich rozczesywać i oczywiście pięknie się błyszczą i są mięciutkie. Poza tym same wiecie, że standardowej wersji nie zabierzecie pod prysznic, ponieważ gdy się namoczy, potrzebuję trochę czasu by wyschnąć i nie możemy jej od razu zapakować do torebki. Świetna do użytku codziennego, a także na wypady do spa lub basen. Na początku troszkę ciężko załapać jak prawidłowo ją trzymać, ale z czasem samo nam to przychodzi. Ja teraz nie mogę się z nią rozstać i szczerze polecam!

M.

Ocena: 10/10

Prześlij komentarz

Zanim skomentujesz, przeczytaj. Jeśli chcesz zostawić link, poprzedź go sensownym komentarzem. Staram się odwiedzać każdą osobę, która zostawia na moim blogu ślad po sobie. Hejterom, chamstwu i czepianiu się mówię nie i tego typu teksty będą usuwane. Dziękuję za Twój komentarz i doceniam każdy wkład w życie bloga! Twoja opinia jest dla mnie bardzo cenna i pamiętaj, że to właśnie dzięki Tobie tu jestem ♥♥

INSTAGRAM

Land of Vanity. Theme by STS.