Real Techniques/ Pędzel do pudru

Dzisiejszy post nie będzie o kosmetykach. Postanowiłam podzielić się z wami moją opinią na temat pędzli Real Techniques, zaprojektowanych przez makeup artist Samamthe Chapman. 
Przez bardzo długi czas testowałam różnego rodzaju pędzle. I te drogie i te tanie, ale jakoś nie mogłam znaleźć swojego ideału, zawsze coś było nie tak. Wszystko zmieniło się, gdy przypadkiem trafiłam w drogerii właśnie na Real Techniques. Nigdy wcześniej nie słyszałam o tych pędzlach, ale że byłam w potrzebie, bo już kompletnie nie miałam czym nakładać pudru, a design tego produktu bardzo mi się spodobał, po prostu go kupiłam.

Moja opinia Jak najbardziej polecam! Naprawdę świetny pędzel, który uwielbiam i nie zamieniłabym na żaden inny! Posiada bardzo fajne, mięciutkie włoski, które nie podrażniają i nie drapią twarzy. Jest bardzo delikatny i subtelny. Naprawdę ekstra jakość. Włosie nie wypada, nie zostaję na twarzy. Staram się czyścić swoje przybory każdego miesiąca (oczywiście nie zawsze mi się to uda), a produkt ten posiadam już około dwa lata i jeszcze nie zauważyłam żeby coś wyleciało, nawet po porządnym szorowaniu. Pędzel jest duży, dlatego świetnie rozprowadza puder, nie robi plam i twarz zawsze wygląda świetnie. Poza tym jest łatwy w przechowywaniu. Zaprojektowany tak, by można go było postawić przy lusterku, co możecie zobaczyć na zdjęciu obok. Mogą się znaleźć tacy, którzy będą narzekać na wielkość, bo normalnie ciężko go upchać w jakieś podręcznej kosmetyczce, ale mi to kompletnie nie przeszkadza. Poza tym muszę jeszcze dodać, że bardzo łatwo się czyści i mimo swoich rozmiarów wysycha szybko. Myślę, że cena też nie jest zbyt wielka, ponieważ jak na tak dobrą jakość, to naprawdę niewiele. Oczywiście nie znalazłam żadnego minusa i daję zasłużoną dziesiątkę! 


M.
Ocena: 10/10


1 komentarz

  1. Skoro jest spory to dobrze musi się nim omiatać całą twarz. Trudniej chyba jeśli chodzi o takie strategiczne miejsca strefy T, jak obszar między brwiami, czy wokół nosa.

    OdpowiedzUsuń

Zanim skomentujesz, przeczytaj. Jeśli chcesz zostawić link, poprzedź go sensownym komentarzem. Staram się odwiedzać każdą osobę, która zostawia na moim blogu ślad po sobie. Hejterom, chamstwu i czepianiu się mówię nie i tego typu teksty będą usuwane. Dziękuję za Twój komentarz i doceniam każdy wkład w życie bloga! Twoja opinia jest dla mnie bardzo cenna i pamiętaj, że to właśnie dzięki Tobie tu jestem ♥♥

INSTAGRAM

Land of Vanity. Theme by STS.